Wednesday , July 6 2022
Ballina / Info (Faqe 10)

Info

Jupiteri do të bëjë “namin” nga sonte! Ja cilat shenja të HOROSKOPIT do të kënaqen tani e tutje!

Duke filluar nga mesnata e sotme Jupiteri, planeti i zemërgjerësisë dhe dhuratave, do të sjellë një lumë energjish pozitive për të gjitha shenjat. Por a do të dini si t’i merrni dhe mirëpërdorni ato? Dashi: Ka ardhur momenti të gjeni një zgjidhje përfundimtare për disa probleme të vogla, që ju …

Më shumë

Vetting-u: ABI Bank lindi me drogën. A është pronare gruaja e kryeministrit? Mos fshihen këtu miliardat e dollarëve të krimit? Si bëhesh nga ‘brekëgrisur’ në pronar banke?!

Nga Sokol Pepushaj Droga në Shqipëri lulëzoi në vitin 2013, sapo Edi Rama erdhi në pushtet. Sapo u shit droga e atij viti, gjë që s’mund të ndodhte pa orkestrimin e kryeministrit, në vitin 2014, në Shqipëri mbiu nga hiçi, një bankë e re, ABI Bank. Nga viti në vit, …

Më shumë