Wednesday , July 6 2022
Ballina / Amazing Albania (Faqe 9)

Amazing Albania

Futbollisti shqiptar i U-19 që kushton më shumë se gjysma e kombëtares (foto)

Emanuele Ndoj prej vitesh është pjesë  e kombëtareve shqiptare U-17 dhe U-19, ndërsa sezonin e ardhshëm do të bëhet pjesë e skuadrës U-21. 19 vjeçari është rritur dhe formuar profesionalisht tek në Romë tek klubi i Breshias dhe tani është kthyer në një nga lojtarët më të kushtueshëm të kombëtareve shqiptare. Sipas bilanceve financiare të …

Më shumë

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje të shiut të kohëpaskohshëm, përcjell Telegrafi Maqedoni. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 6 deri 12 gradë C, kurse gjatë ditës prej 14 deri 19 gradë C. /Telegrafi/

Më shumë

Shefi detyron punonjëset femra të rreshtohen çdo mëngjes në zyrën e tij, që t’i dhurojnë nga një puthje në buzë (Foto/Video)

Shefi i një kompanie në Pekin të Kinës, ka nxitur një lum reagimesh, pasi akuzohet se detyron punëtoret e tij femra të rreshtohen çdo mëngjes për t’i dhuruar nga një puthje, si arsyetim se kjo rrit kulturën e korporatës dhe përmirëson marrëdhëniet midis menaxherit dhe punonjësve. Femrat që punojnë në …

Më shumë

E dashura e Gjimshitit skena “hot” në disko, mbrojtësi ndahet nga modelja serbe(FOTO/VIDEO)

Modelja serbe Alisia Menkoviç tashmë nuk është më në një lidhje me mbrojtësin shqiptar. Kështu raportojnë media kosovare, të cilat shkruajnë se modelja ka fshirë të gjitha fotot që kishte me Gjimshitin në rrjetet sociale. Alisia postoi para pak ditësh një video me skena “hot” ku shkëmbente puthje me një …

Më shumë

Fotolajm / Armando Duka feston ditëlindjen pranë ekipit kombëtar

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armdon Duka ka festuar ditëlindjen pranë ekipit kombëtar. Zoti Duka ka mbushur plot 54 vjec. Të pranishëm në ceremoninë modeste kanë qenë të gjithë futbollistët e kombëtares, stafi teknik si dhe disa zyrtarë të federatës. / shqiperiaime.al #Repost #President @armand_duka Momente emocionuese, duke festuar …

Më shumë