Wednesday , July 6 2022
Ballina / Amazing Albania (Faqe 8)

Amazing Albania

Qeveria serbe anulon të gjitha aktet e institucioneve të Kosovës, rreth Trepçës

Qeveria serbe ka miratuar një vendim për anulimin e të gjitha pasojave ligjore të veprimeve dhe institucioneve të institucioneve në Kosovë në lidhje me pozitën ligjore dhe faktike të Trepçës. Këtë e ka bërë të ditur gjatë një konference për media, kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, përcjell Telegrafi. “Një vendim …

Më shumë

Talenti i cili po pret shkëlqimin, ende nuk është pjesë e Kombëtares, por kushton më shtrenjtë se gjysma e ekipit

Emanuele Ndoj është një emër i cili qarkullon prej disa vitesh në kombëtaret e moshave të Shqipërisë, ku ka qenë pjesë e U-17 dhe U-19, ndërsa pritet që së shpejti të bëhet pjesë e U-21 për edicionin e ardhshëm. Ajo që pakkush di për futbollistin 19 vjeçar, është se transferimi …

Më shumë