Tuesday , May 24 2022
Ballina / SPORT / Nderkombetare / Armando Sadiku jep lajmin e mirë (foto)

Armando Sadiku jep lajmin e mirë (foto)

Armando Sadiku ka lajmëruar që sot është dita e fundit me paterica.

Sadiku nuk ishte në dispozicion të trajnierit De Biasi në dy ndeshjet e kombëtares për shkak të një dëmtimi.

Dhe rikuperimi i tij vazhdon, ndërsa sot lojtari kalon një fazë të rëndësishme në shërimin e tij. Së shpejti ai do të jetë i gatshëm dhe për skuadrën e Zyrihut. /shqiperiaime.al

screenshot_67

Shiko më shum

Ora 20:45, Shqipëri-Skoci, luhet për të tashmen dhe të ardhmen kuqezi

Numërimi mbrapsht ka nisur. Shqipëria luan ndaj Skocisë ndeshjen e fundit në grupe të Nationas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *